Hakkımızda

2023 yılında kurduğumuz AkdAks markası, Akdemir Alüminyum Aksesuar şirketimiz altında bulunan iki markadan biridir. Diğer markamız olan AkDoor ile beraber ihracat yaparak başladığı girişimcilik serüvenini perakende ve e-ticaret ile güçlendirmeyi başarmış, bayileri ile de bu serüveni en ileri boyuta taşımayı hedeflemiştir. Sunduğumuz kullanıcı öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyü ile değerini çok kısa sürede ikiye katlayarak, marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı başardık. Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende; otorite rayından çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi marka sahipliğini yapmış durumdayız.

Oluşumundan günümüze süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, e-ticaret ve perakende dünyasında saygın bir konuma yükselmeyi hedefliyoruz.

Markamız; Alüminyum alanında en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız süre zarfında, sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz.

Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile en iyi deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı elde etmenizi sağlıyoruz.

Örnek nitelikle misyonunu genişleterek, projelerini hayata geçirmeye devam eden markamız, standartların üstünde kaliteyle öncülük ederek, birçok memnuniyet beraberinde başarılı işlere imzasını atarak başarısına başarı katacak, güçlü kadro dâhilinde sorun odaklı çalışma prensibi ile organizasyonel şekilde sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.