Pivot Kapılar

Alüminyum Pivot Kapılar

Akdaks Pivot Kapılar, her mekana modern ve şık bir görünüm katabilir. Hem konut hem de ticari ortamlarda popülerdir ve özel tasarım ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilebilirler.

Ayrıca genellikle hafif alüminyum çerçevelerden ve büyük cam panellerden yapılırlar. Pivot mekanizması, kapının merkezi bir menteşe noktası üzerinde sorunsuz bir şekilde dönmesine olanak tanır ve minimum çabayla açılıp kapanmayı kolaylaştırır.

Cam Pivot Kapı, aynı zamanda enerji verimliliği ile de bilinmektedir. Büyük cam paneller, doğal ışığın alanı doldurmasına izin vererek yapay aydınlatma ihtiyacını azaltır ve alüminyum çerçeveler odanın yalıtılmasına yardımcı olarak kışın sıcak ve yazın serin kalmasını sağlar.

Genel olarak Pivot Kapılarımız modern, dayanıklı ve enerji tasarruflu bir kapı çözümü arayan herkes için mükemmel bir seçenektir.

Fabrikamızda en kaliteli alüminyum kapılar, modern tasarım ve benzersiz şık kapılar üretmekteyiz. Kişiye özel modeller mevcuttur.

Capella ; Renkli panel tasarımından oluşan düz tasarım alüminyum pivot kapı.

Sirius ; Renkli veya şeffaf cam tasarımından alüminyum pivot kapı.

Vega; Ahşap baskı panel tasarımından oluşan alüminyum pivot kapı.

Alüminyum pivot kapıların avantajlarından biri dayanıklılıklarıdır. Korozyona, pasa ve diğer çevresel faktörlere karşı dayanıklı olmaları, onları dış mekan ve trafiğin yoğun olduğu alanlar için ideal kılar. Ayrıca alüminyum, kolayca geri dönüştürülebildiğinden ve üretimi diğer metallere göre daha az enerji gerektirdiğinden sürdürülebilir bir malzemedir.

Tasarım seçenekleri söz konusu olduğunda pivot kapı inanılmaz derecede çok yönlüdür. Çeşitli boyut ve şekillere uyacak şekilde özelleştirilebilirler ve her türlü iç veya dış tasarım şemasına uyacak şekilde çeşitli renk, cam ve dokularla tamamlanabilirler.